Mevlani i penduar për njohjen me Ledjanën/ “Gabimi më i madh në jetë”

 

Mevlan Shaba vijon me thumbimet drejt Ledjanës. Pas deklaratës së fortë të Ledianës ku është shprehur se Mevlani është viktimizuar dhe ka ulur imazhin e saj.

“Nuk ngrihet asnjëherë imazhi yt duke ulur imazhin e tjetrit, aq më pak duke u viktimizuar. Kjo është drejtësia juaj, që flisni në emision për mua dhe unë që duhet të isha prezent për t’i sqaruar gjërat nuk më fton njeri. E nëse unë paskam shkuar për famë dhe jam shtirur, pyes veten po të tjerët për çfarë? Për klikime këngësh? Me cilin shpirt e shkruajte këngën time se e vërteta është ndryshe”, shkruante Lediana në postimin e saj.

Më pas Mevlani ka reaguar duke treguar se kjo ishte një sprovë për të dhe se kjo vërteton se ks pak njerëz të besueshëm.

Së fundi ai ka vijuar me thumbimet duke treguar edhe gabimin e tij më të madh të jetës dhe duket se është penduar për njohjen me Ledjanën.

“Gabimi im më i madh në jetë është se jam bërë gjithmonë Ura e tjerëve. Dhe mirësinë time e kanë marrë gjithmonë për dobësi”, shkruan Mevlani krahas fotos.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement