LAJM I FUNDIT/ Të shtëna me armë, vritet një person afër Gjykatës së Tiranës

Një person ka mbetur i vrarë sot në një lokal, pranë Gjykatës së Tiranës.

Të shtëna me armë janë regjistruar sot në një lokal pranë Gjykatës së Tiranës, ku një person raportohet se është plagosur.

Lajmi është bërë i ditur pwr  burime tw Maska.al ku  ndaj personit, që qëndron ende i shtrirë përtokë në lokal, është qëlluar 5 herë me armë zjarri. Deri më tani nuk dihet identiteti i personit në fjalë si dhe rrethanat e ngjarjes.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement