Kërkesa e veçantë e Berishës drejtuar Arjan Çanit: Mi hiq këta poçat mavi, mi zëvendëso…

Ish-Kryeministri Sali Berisha i ka bërë një kërkesë Arjan Çani mbrëmjen e sotme, ku është i ftuar për një intervistë të fokusuar kryesisht te vendimi i DASH për ta shpallur non-grata.

Në nisje të emisionit, Sali Berisha i ka kërkuar Arjan Çanit të heqë dritat mavi dhe t’i zëvendësoje me drita blu.

Pjesë nga biseda:

Berisha: Kam një kërkesë të vogël, këto dritat mavi m’i hiq, m’i zëvëndëso me blu sonte.

Çani: Kemi mavi sonte këtu? Nuk i do fare mavitë?

Berisha: Jo. Te kuqen po, se eshte e flamurit.

Çani: Ledio të hiqen.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement