Kë i vranë? I mituri çan kordonin, futet brenda lokalit për të parë viktimën del duke qarë

Një i mitur është shoqëruar nga Policia e Shtetit, disa minuta pas vrasjes së ndodhur brenda një lokali pranë Gjykatës së Tiranës. I mituri siç duket në pamjet, mund të jetë i afërm i viktimës pasi ka kaluar rrethin e Policisë dhe ka hyrë brenda në lokal.

Më pas, ai ëstë nxjerrë jashtë duke qarë duke u mbajtur prej krahësh nga dy efektivë policie, e më pas është futur në makinë për t’u dërguar në Komisariat.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement