Shembet ura në Darzezë, bie në lumë kamioni, plagoset shoferi

 

Mëngjesin e sotëm është shembur Ura në Darëzezë të Fierit. Mësohet se ura ka rënë në momentin e kalimit të një mjeti të tonazhit të rëndë.

Ndërkohë bëhet me dije se për pasojë kamioni ka rënë në lumë, por fatmirësisht nga ngjarja nuk ka persona të lënduar.

Ura në Darëzezë të Fierit ishte prej kohësh e amortizuar dhe nuk ishte riparuar kështu që nuk ka arritur që të mbante peshë të madhe.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement