Preket Mevlani kur flet për Ledjanën: S’takohem më, më mungon!

 

Një prej konkurrentëve më të komentuar të emisionit ta dashurisë ‘Për’Puthen”, Mevlan Shaba ka folur sot në emisionin “Shqipëria Live” për marrëdhënien e tij me Ledjanën, me të cilën dolën çift nga programi.

I pyetur për ‘trekëndëshin’ e dashurisë, Antonela- Ledjana-Mevlan, ky i fundit u shpreh se ka qenë tepër i shqetësuar dhe në një situatë tepër të vështirë mes dy vajzave. Por, tashmë që programi ka përfunduar ai thotë se zgjodhi të dilte prej aty me Ledjanën edhe pse tashmë nuk janë më bashkë.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement