Lindita kapet keq me Oltin: Nuk harxhoj kohë me ty! I jep mesazh ish gruas përmes ekranit

 

Lindita është kapur keq me Oltin pasi ai dha deklarata të forta për ish partneren e tij.

Ajo i ka thënë se nuk dëshiron të harxhon kohë me të, pasi sipas saj, Olti po përdor ekranin për t’i dhënë mesazh gruas.

Lindita: Sipas asaj që pashë, do t’i japë mesazh ish gruas përmes ekranit. Mendon akoma ish gruan. Mos na lër të harxhojmë kohë me ty.

Olti: Mos harxho. Të gjitha janë në mendimet e mia.

Lindita: Ne nuk jemi për të zëvendësuar, shëro plagën një herë.

Olti: Jam këtu për të rifilluar një jetë.

Lindita: Ndërkohë i jep mesazh ish gruas që mendon akoma për të.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement