E kryer/ Ja kush do të jetë drejtuesja e Big Brother VIP

Pak kohe me pare Kryefjala.com zbuloi se moderimi i Big Brother i eshte propozuar Arbana Osmanit, e cila ende nuk e kishte pranuar si oferte.

Por diten e sotme duket se kjo bisede eshte mbyllur. Burime per Kryefjala.com kane zbuluar se Arbana ka qene sot ne studiot e televizionit ku ka biseduar me vajzat e familjes Hoxha qe zoteron Top Channel-in dhe eshte vendosur qe perfundimisht Arbana Osmani do te jete drejtuesja e Big Brother Albania VIP.

Reality show Big Brother Albania VIP pritet qe te filloje transmetimin ne tetor te ketij viti.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement