Çifti i njohur i showbiz-it i jep fund fejesës!

Çifti i njohur i showbiz-it, Matthew Perry dhe Molly Hurwitz i dhanë fund fejesës së tyre.

Ylli i serialit të viteve ’90 “Friends”, i rikthyer së fundmi tha për “People” se lidhja fatkeqësisht kishte marrë fund.

“Ndonjëherë gjërat thjesht nuk funksionojnë dhe kjo është njëra prej tyre. I uroj më të mirën Molly”, tha Perry, në një deklaratë.

51 vjeçari dhe Hurwitz u fejuan në nëntor të vitit 2020. Asokohe, Perry e quajti 29-vjeçaren “gruaja më e mirë në planet”.

Thashethemet në lidhje me marrëdhënien e Matthew Perry dhe Molly Hurwitz u shfaqën kur dolën fotot e para të çiftit jashtë një restoranti në Los Angeles, të cilat u bënë mjaft virale.

Aktori më parë ishte në një lidhje afatgjatë me aktoren me aktoren Lizzy Caplan, të cilët u ndanë në 2012. Matthew ndau shpesh fotografi të Molly në profilin e tij në Instagram kur ishin së bashku.

Aktorët u bashkuan së fundmi për një FRIENDS Reunion, i cili po transmetohet në HBOMax dhe Zee5.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement