Andi e quajti dinake dhe fallco, reagon për herë të parë Ana

 

Ish-konkurrenti i “Për’puthen”, Andi Artani i ftuar në emisionin “Nin” në Klan Kosova ka folur për raportet me Jasminën, teksa iu është përgjigjur dhe shumë pyetjeve me spec.

I pyetur se cila ishte vajza më fallco që ka njohur në emision, ai përmendi Ana Kaurin. Pas kësaj deklarate, nuk mungoi reagimi i Anës, e cila përmes një statusi në “InstaStory” tha se njerëzit nxjerrin vrer nga goja kur ua përplas të vërtetën në fytyrë.

“Njerëzve kur ja përplas të vërtetën në fytyrë, nuk u vjen mirë e fillojnë e nxjerrin vrer nga goja. Turp”, shkruan Ana.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement