Aksident në ‘Brryl’, kamioni përplas taksinë

Një aksident rrugor është regjistruar mesditën e kësaj të mërkure në Tiranë, ku një kamion është përplasur me një taksi.

Ngjarja është regjistruar në zonën e “Brrylit”, nga ku fatmirësisht nuk ka pasur persona të plagosur.

Fatmirësisht përplasja nuk ka qenë shumë e fortë, duke shkaktuar dëme të vogla materiale dhe pa të lënduar në njerëz.
Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement