U qëllua me armë në qendër të Tepelenës, ndërron jetë 54-vjeçari

Ka ndërruar jetë 54-vjeçari që u qëllua me armë zjarri sot në Tepelenë. Mësohet se Çajup Selimi nuk ka mundur që t’i shpëtojë plagëve të marra.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement