U përfolën se jetojnë bashkë, Lindita sqaron spekulimet për marrëdhënien me Çimin

 

Lindita dhe Çimi janë përfolur se kanë lidhje jashtë emisionit dhe po bëjnë lojë në ekran ndërsa jetojnë me njëri tjetrin.

Në puntatën e sotme, Lindita sqaroi se ish bashkëshorti i saj ngjan me Çimin. Ndër të tjera shtoi se nëse do të kishte një histori me të, nuk kishte pse të vinte sërish në program, por do të shijonte njohjen me të.

“Është ish bashkëshorti im me të cilin kam qëndruar për 10 vite në Itali dhe ngjan me Çimin”, tha Lindita.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement