SHERR në autobusin e Kombinatit! Veliaj u hoqi abonenë, qytetarët nuk pranojnë të paguajnë

Një sherr mes qytetarëve dhe faturinos së autobusit ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë. Në videon e ‘JOQ‘ shihet që dy qytetarë nuk pranojnë të paguajnë lekët e biletës. Kjo pasi ata refuzojnë të paguajnë, duke qënë se është hequr nga qarkullimi aboneja, e cila do të detyrojë qytetarët që të paguajnë sa herë duhet të përdorin autobusin.

‘Mos e nis at autobus..hajde se ti jap unë 40 lekë’- dëgjohet të thotë qytetarët në video.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement