Policia bashkiake i merr çantën të moshuarës/ Si ndihen qytetarët që votuan Ramën dhe Veliajn kur shikojnë këto pamje?!

Një tjetër dëshmi që vjen nëpërmjet pamjeve filmike, tregon arrogancën e maxhorancës socialiste ndaj qytetarëve, pasi morën mandatin e tretë dhe normalisht lind pyetja si ndihen ata që e votuan.

Viktima e radhës që mund ta shikoni nëpërmjet pamjeve filmike të siguruara nga JOQ, është një nënë e moshuar, të cilës një polic bashkiak i ka marrë çantën dhe nuk ia jep.

Ngjarja ka ndodhur në Komunën e Parisit në Tiranë, ku megjithë lutjet e qytetarëve polici bashkiake, e ka çuar deri në fund aksionin e tij ndaj së moshuarës. Pyetja që lind për këdo, është si ndihen qytetarët që kanë votuar Veliajn dhe Ramën kur shikojnë këto pamje?!

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement