Agron Llakaj bëhet pjesë e botës së muzikës, zbulon bashkëpunimin me këngëtarin e njohur

 

Aktorin e humorit Agron Llakaj, prej shumë vitesh e kemi parë pjesë së botës së televizionit,mirëpo  së fundmi ka vendosur të merret edhe me muzikë.Lajmin e ka bërë me dije vetë aktori, përmes një postimi në rrjetet sociale.

Llakaj ka treguar se së shpejti do të sjellë një këngë në bashkëpunim me këngëtarin e muzikës popullore, Ylli Baka.

“Me Ylli Baka…edhe pak ditë dhe “Miniera e floririt” është gati… Këngë për vendlindjen tonë Memaliaj. Ju uroj një muaj të mbarë për të gjithë! Shëndeti mbi gjithçka!”, shkruan Llakaj.

 

 

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement