Tayna tërheq vëmendjen e këngëtares me famë ndërkombëtare

Reperja e famshme në botë Nicki Minaj duket se ka pëlqyer performancën e Taynës në një video që ajo ka publikuar online.

Në një llogari të fansave të Minaj, është hedhur videoja e Taynës e cila dëgjohet teksa këndon një këngë të reperes me famë ndërkombëtare e që i ra në sy asaj.

Ajo ka lënë një koment poshtë një videoje të artistes shqiptare, Tayna e cila më pas e shpërndau në llogarinë e saj në Instagram.

Tayna tërheq vëmendjen e Nicki Minaj

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement