“Sa lekë ke fituar nga Përputhen?”/ Olsa Muhameti e thotë hapur

 

Përputhen është një nga emisionet më të ndjekura të momentit. Autorja e programit Olsa Muhameti është shumë aktive në rrjetet sociale ku dhe realizon shpesh bashkëbisedime me ndjekësit.

Pyetjet kanë qenë të shumta, por njëra prej tyre ishte më pikantja. Ndjekësi e pyet sa para ka fituar nga Përputhen dhe autorja e programit nuk ka nguruar të japë një përgjigje edhe pse jo me shifra.

“Sa lekë ke fituar në Përputhen”, ishte pyetja e ndjekësit.

“Shumë ma bëni këtë pyetje! Jo aq sa jam lodhur”, përgjigjet Olsa Muhameti.

 

 

 

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement