Obama i përlotur:  I thamë lamtumirë shokut tonë më të mirë

 

Barack dhe Michelle Obama kanë dhënë lajmin e vdekjes së qenushit të familjes.

Bo ka humbur betejën me kancerin në moshën 12-vjeçare dhe ishte qenushi i familjes i cili u bë i njohur edhe për publikun gjatë presidencës së Obama-s.

“Kjo pasdite qe e vështirë për familjen tonë. I thamë lamtumirë shokut tonë më të mirë, Bo, pas një beteje me kancerin. Në fushatën zgjedhore të 2008-ës i premtuam vajzave që do merrnim një qenush pas zgjedhjeve. Asokohe, Bo do të ishte shoqërues i vajzave. Nuk e kishim idenë që do merrte kaq shumë rëndësi për ne”, ka shkruar Michelle në njoftimin e bërë në ‘Twitter’.

 

 

 

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement