Më në fund dalin përgjigjet e lotarisë Amerikane, shikoni këtu nëse jeni fitues

Advertisement

Prej orës 18:00 është shqiptarët që kanë aplikuar për Lotarinë Amerikane u është krijuar mundësia që të kontrollojnë online nëse janë përzgjedhur si fitues të “Ëndrrës Amerikane”. Të gjithë të interesuarit mund të klikojnë në faqen e internetit të Lotarisë Amerikane  https://dvprogram.state.gov/ 

Advertisement
Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement