Janë të infektua me Covid, ja sa qytetarë nuk do të votojnë nesër. Mund të nxirrnin të paktën 2 deputetë

Advertisement

Qeveria nuk arriti dot që të siguronte votimin për personat që janë të prekur me Covid në zgjedhjet parlamentare që do të mbahen nesër, më 25 prill në Shqipëri.

Sipas të dhënave që ka publikuar vetë ministria e Shëndetësisë, momentalisht kemi 23 625 të prekur me Covid.

Advertisement

Ky numër mund të rritet ose të ulet, sot dhe nesër pasi nuk dihet se sa raste të reja do të kemi apo sat ë infektuar.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement