Rama merr ‘ftesën’ për “Përputhen 40”/ Përgjigjet publikisht

Advertisement

Kryeministri Edi Rama ka publikuar sot grafikët tregues të ecurisë së vaksinimit gjatë javës së fundit në Shqipëri dhe disa vende të tjera të rajonit dhe Evropës perëndimore.

Në postimin e Ramës nuk kanë munguar komentet e shumta nga qytetarët si dhe pergjigjet nga ana e kryeministrit. Një qytetar i shkruan Ramës se i ngjan “me Ganiun e tij, që sheh Doktorin e Mrekullive”.

Advertisement

Rama nuk ka ngurruar t’i përgjigjet komentuesit teks ai teksa i thotë se “ti je i mirë për atë spektaklin “Përputhen”.

Nga ana tjetër kryeministri Rama ka marrë një “ftesë” për “Përputhen 40”, por që është refuzuar nga kryeministri, i cili nuk kursen aspak notat e humorit dhe “emoji”duke qeshur me lot.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement