Sindi paska puthur Muratin në prapaskenë

 

Murati është shprehur sot se Sindi nuk është e afërt ndaj tij në prapaskena.

Ndërkohë Sindi ka zbuluar se ka qenë në kafene me djemtë e tjerë kur ka shkuar dhe e ka puthur në faqe.

Murati: Sindi, ti kur vjen nuk thua as Mirëmëngjesi

Sindi: Unë nuk them mirëmëngjes? Unë kam ardhur dhe të kam thënë si nuk më takon dhe ti as nuk je cuar të më takosh.

Murati: Po aty kanë qenë gjithë çunat.

Sindi: Po por unë erdha të të takoj ty. Të kam puthur në faqe.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement