Kallashi sfidon temperaturat, me bikini dhe super në formë në mes të dëborës

Kallashi vijon të ketë vëmendjen e fansave të saj edhe pse nuk është më aktive nëpër rrjetet sociale si dikur.

Kërcimtarja nga Kosova Donjeta Kosumi, e njohur me nofkën e saj “Kallashi”, duket se ka nisur pushimet.

Advertisement
Elton Redi Autogas Banner

Por edhe pse temperaturat janë minus, Kallashi ka postuar një foto në Instagramin e saj ku shfaqet me bikini në mes të dëborës.

Edhe njëherë vajza nga Kosova nuk ka nguruar të sfidojë temperaturat por edhe të tregojë se është në super formë edhe në dimër, ku pjesa më e madhe e njerëzve shtojnë në peshë.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group