FOTO/ E veshur me bikini, miliarderja 23-vjeçare ekspozon format bombastike

Advertisement

Një kostum banje velet, mund të mos jetë veshja më praktike, por Kylie Jenner e bën atë të duket kaq bukur.

Në fotot e fundit të postuara në Instagram, bukuroshja 23-vjeçare mahniti me bikini, të cilat e bënin atë të dukej super-seksi.

Advertisement

Materiali velet, me shkëlqim argjendi , ekspozoi edhe më shumë lëkurën e Kylie, ndërsa “puthej” nga dielli, në pishinën e shtëpisë së saj super luksoze.

Sun-worshipper: Kylie Jenner looked sensational in a velour bathing suit as she posed at her Holmby Hills mansion
Always werkin: In a third photo Kylie held an electric toothbrush as she plugged a dental brand
Dangerous curves: The Kylie Skin mogul showed off a variety of poses as she wore the skimpy garment
Glowing: Later the mother-of-one showed off her perfect pout as she promoted her Kylie Skin line
Come and get it: Kylie told fans she will be having a big sale this week
Mom: Kylie made the most of her time in front of the mirror as she bared her trim waistline with a set of photos shared on Monday
Athleisure: She teamed her athletic top with a pair of matching leggings and moved her body into various poses for the camera
Moda: Magjistari 23-vjeçar i grimit shkëlqente fizikun e saj në një sytjena sportive të zezë me një prerje përgjatë gjoksit
Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement